| 4827 a întrebat:

E un baiat prin oras care da de inteles ca ma place. Adica ii e "frica" sa imi priveasca ochii, se uita la mine si cand eu ma uit la el intorce privirea in alta parte, sau el asculta un gen total diferit de muzica decat mine, si s-a dat sa asculte muzica mea, imi imita gesturile si se "stramba" la mine, ma loveste in joaca:X, zambeste cand ma vede, arunca cu frumze in mine, ma roaga sa ma plimb cu el sau ma intreaba daca poate sa stea langa mine, spune ca mama mea e "soacrasa" si tot felul de chestii:X. Este posibil sa ma placa?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Garantat ca te place...

| availablehandyman a răspuns:

Gandeste-te logic! Daca nu te placea mai facea chestile astea? ce intrebari puteti sa puneti uni laughing