| alexyutza a întrebat:

E un coleg in clasa la mine care mereu se da mare cand sunt eu aproape si am observat ca mereu unde merg eu este si el.Mereu ma tachineaza si face in asa fel incat sa ii zic ceva.Mai demult auzeam ca ii place d emn dar acum habar n-am.Ma puteti ajuta.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sunt aproape sigura ca te place, are toate "simptomele" big grin.

Răspuns utilizator avertizat
| Boo a răspuns:

Cred ca te place din moment ce vrea sa para interesant in fata ta sa-ti atraga atentia...