| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca e ceva normal sau ceva anormal ce o sa va spun, vreau sa imi spuneti voi. Sa va povestesc: am 17 ani, si am o iubita de 16 ani. Avem o relatie frumoasa de 2 ani si ceva. De vreo 7 luni ne-am inceput viata sexuala amandoi fiind virgini. Sa va spun acum ce voiam sa va spun. Cand facem dragoste, prima data imi dau drumu in circa 1-2 minute, dar nu mi se inmoaie, pot continua. Dupa inca vreo 10-15 min, imi dau drumu din nou, si nici atunci nu se inmoaie. A treia oara imi dau drumu si dupa o ora chiar si mai mult. Cand iubita mea nu mai poate si oboseste la un moment dat, de abia atunci mi se inmoaie. Nici acum nu mi-am dat seama cat pot rezista eu, am avut contacte sexuale si de 3 ore in continuu, cu mici pauze de 5-10 min sa se odihneasca iubita mea, ca eu rezistam. spuneti-mi va rog daca e bine asa sau nu. Problema e ca imi dau repede drumu prima data. FUNDA.

1 răspuns:
| MaDaaLiNaaa a răspuns:

Pai. Mai intai ar trebui sa vorbesti cu un doctor, sa vezi ce se intampla cu tine. Noi putem sa iti dam sfaturi, cel mai bine este sa consulti un medic sau sa cauti pe net.