| Corinaa2013 a întrebat:

E vorba de un baiat.Sunt indragostita de el.M-a rugat sa-i dau parola mea de facebook, i-am dat-o si mi-a citit mesajele care le-am primit de la un alt baiat care imi cerea sa fiu impreuna cu el.Si cand am vorbit cu el pe facebook, m-a intrebat cine e acel baiat.Si am zis de unde stie etc. iar el foarte insistent "SPUNE; SPUNE CINE E". Nu stiu daca ma place, dar am citit ca daca e gelos inseamna ca ii pasa.Sa fie asa? Sa ii placa lui de mine? happy

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Da,ii pasa si de aceea iti face scene de gelozie

9 răspunsuri:
| xCarolina a răspuns:

Din cate se pare, ii pasa, ceea ce inseamna ca te place, dar ceea ce a facut el nu e tocmai frumos.Nu e ok sa te uiti prin mesajele altor persoane.Si totusi, de ce i-ai dat parola ta?

| Azµre a răspuns:

Mi se pare o prostie să îi dai tu parola lui, nu ai nimic în comun cu el în afară că zici că îl placi.
Spune-i cine e băiatul. Da la uirma urmei eu deja nu l-aș mai alege.
Tu ai avut încredere în el iar el s-a uitat peste mesajele tale, ceea ce e foarte urât.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ma intreb de ce i-ai dat passu de la fb daca nu sunteti impreunastraight face.Si de ce sa fie el gelos? poate doar vroia sa stie cine e ala si te tachineaza.Intr-o si daca iar te intreaba de respectivul baiat, intreaba-l ca de ce conteaza atat de mult pentru el, si chiar daca ezita raspunsul tu continua si intreaba-l daca te place. Daca spune ca nu atunci...te-ai inselat.Bafta fii curajoasa ca doar nu vrei sa traiesti asa, nestind daca el simte ceva pentru tine

| WildDream a răspuns:

E o mare prostie ca i-ai dat parola de la facebook. Nu e iubitu tau, nu are nici o treaba cu cine vorbesti tu sau ce vorbesti. Schimba parola si nu-l mai lasa sa intre la mesajele tale ca nu e treaba lui.
O fi gelos ca stie ca il placi si nu vrea sa-i ia altcineva proprietatea.

| OnlyTheScript a răspuns:

Nu inteleg de ce i-ai dat tu parola ta de facebook la insistentele lui..adica inteleg. puteai sa ii dau parola ta " de buna voie si nesilita de nimeni" dar in cazul tau...

| boylivgume a răspuns:

Intr-adevar,ii pasa, dar era mai bine daca nu-i dadea-i parola ta, oricum eu cred ca te iubeste, insa daca este foarte gelos si te obliga sa faci ceva, mai bine te-ai dezlipi de el!

| dudeman13 a răspuns:

Nu, you dumb ass, vroia a stie cine era ala... e vina ta ca i-ai dat parola, daneo si noua

| Angiiiiiii a răspuns:

Mda ii pasa dar e c.am impusiv baiatu laughing oricum daca e asa acum cine stie poate cand o sa ajungi sa ai ceva serios cu el o sa fie mai diferit...dar cel mai bine ar fi fost sa nu ii dai parola...i.ai dat un drept in viata ta intima c.am prea usor sad

| noinspirationforname a răspuns:

Sigur te place din moment ce e asa insistent happy. Acum intrebarea e daca si tu il placi smug