| intrebcenustiu a întrebat:

E vreun baiat care si-a facut epilare in zona intima la salon? Vi s-a sculat? M-as duce si eu dar imi e frica de o erectie

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Eu merg la salon sa ma epilez...ma epileaza un barbat deci nici o sansa sa mi se scoale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă întâlnești o tipa nu ar trebui sa îți fie teama, dar dacă dai de un tip e cam cringe. Nu cred ca vei avea parte de asa ceva când aia îți resuscitează madularul cu laserul într-un mod lugubru laughing mi-am făcut eu o singura data în zona mustatii și mi-am văzut moartea cu ochii laughing
Cu cât zona e mai sensibila cu atât durerea e mai greu de suportat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te epila un bărbat și se scula Gigel trebuia să-ți faci probleme! laughing

| AlaSwek a răspuns:

Dăi băiatule cu bicu, ce te chinui atatalaughing)

| elennax a răspuns:

Fetele care epileaza au vazut atatea la viata lor deci ma indoiesc ca le-ar pasa.

| TitoJacksana a răspuns:

Mai bine te epilezi tu acasa, e in intimitate

| jhonnybravo69 a răspuns:

O sa ti le lipeasca un testikul si o sa ai un coi stafidit