| xSp0nge a întrebat:

E ziua unui baiat care il plac! Oare cum sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| bluesky a răspuns:

Sexy si provocator dar totusi decent. De exemplu, ciorapi 100 deni sau colanti mulati, o bluza-rochie scurta, pana sub fund, cizme cu toc, accesorii, machiaj adecvat, o gentuta si un parfum imbatator.

Successmug

6 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Pai imbracate cum iar place lui...

Răspuns utilizator avertizat
| Gaby_8950 a răspuns:

Imbracate exact ca el dar numai sa fie de fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu trebuie sa te imbraci foarte "special". mai bine ia-ti niste blugi sau colanti. O bluza frumoasaa` happy si daca iti e f frig ia-ti si o geaca

| Razvan195 a răspuns:

Te imbraci cum te simti tu mai sexy si mai bine si crezi cai va placeahappy