| meinteil a întrebat:

Ei bine dragi tovarasi si pretieni laughing)
Mi-am dat seama ce am de nici o fata nu m-a mai vrut in ultimi ani, si anume faptul ca sunt un misogin.
Da UN MISOGIN de ce?
Ei bine aceea faptura care toti barbati o adora si asteapta sa se casatoreasca cu ea intr-o buna zi sa ii faca copii si sa fie fericiti pana la adanci batraneti(cica) eu o urasc.
De ce?
Ei bine motivele sunt multe unul dintre ele este ca in ultimi 5 ani toate fetele care le-am intalnit nu au facut altceva decat sa ma foloseasca si eu ca prostul puneam botul ca poate poate se va intampla acel lucru asteptat de multi ani si anume sa am o relatie si prima noapte de dragoste cu aceea fata dar din pacate am ramas cu gandul si cu o ura care nu o mai pot stapani si prin care nu mai pot oferi respect si incredere unei femei.
Tot timpul spun cand vad o fata ca vrea ceva de la mine si o resping cumva imi pare rau dar si bine ca stiu ca nu mai am de suferit m-am axat pe munca si e bine chiar daca cateodata e greu asta e ma obisnuiesc cu timpul.
Intrebarea este voi baieti aveti ura fata de femei care v-au distrus cumva viata si linistea?

11 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Iti spun si tie fix ca si lui RAY: DEPINDE unde pana mea vi le cautati. Plus de asta, numai un om limitat mintal poate sa urasca toate femeile din pricina a 0, 005% dintre ele. E ca si cu rasistii...e imposibil sa ai un motiv sanatos si care sa nu denote o prostie crasa pentru a ura o natie intreaga. Asa si tu cu femeile. Daca le-ai cautat numai pitzi si pe interes, asta ai primit. O fata desteapta, cu o cariera si nebotoxata, nu va aspira sa la banii tai, pentru ca ii are pe ai ei.
Si RAY plangea ca nu il vrea nimeni, ca pana la urma sa aflu ca nu il vor d'astea...bombe sexy, ca fetele care il plac pe el nu primesc nici buna ziua din partea lui, ca sunt "sterse" laughing))

| Emma30555 a răspuns:

Nu e corect sa stii. Și pe fete le au dezamăgit băieții și totuși s au îndrăgostit din nou Undeva în povestea asta si tu ai greșit. Nu trebuie sa ai frustrări asta a fost în trecut. Iartă trecutul și mergi înainte.

Răspuns utilizator avertizat
| Emma30555 a răspuns (pentru meinteil):

Acum ca ai mai multa experienta vei știi sa cunoști persoanele pe interes și te vei feri de ele. Poate și tu exagerezi. Ești sigur ca au stat doar pentru bani?

Răspuns utilizator avertizat
| Emma30555 a răspuns (pentru meinteil):

Poti o perioada sa nu mai cauti. Poate va veni de la sine. Nici nu trebuie sa cauti trebuie sa fii receptiv si daca o fata da semne ca te place sa ai initiativa. Dar fara sa spui lucruri negative despre femei happy.

| Emma30555 a răspuns (pentru meinteil):

Când cunoști o persoana nu trebuie sa începi punand accent pe lucruri negative. Nu trebuie sa spui ca ai pb financiare pentru a le testa in felul asta și ele pot crede ca tu vrei bani de la ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti misogin si asa trebuie sa fi, este adevarat ce stui tu si nu trebuie sa te schimbi, doar sa accepti asta o fata nu te iubeste ce esti, fiinta ta ele vor doar resursele si cum le faci sa se simta fata de ele insele

Acum treaba de ce nu ai avut femei, nu ai avut deoarece doar cautai atentie si mila de la o fata. Concentreazate pe succesul tau in viata nu doar pe femei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fereste relatiile lungi, nu mai contacta fete dupa ce te intalnesti cu ele si va intalniti o datã, lasa le pe ele sa vina la tine
Si tu continua cu mai multe, si pe munca si cariera ta

| ShamelessQboy a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa iti menții castitatea, sau dacă nu poți asta poate sa iti schimbi orientarea sexuală!
Succes!