| anonim_4396 a întrebat:

Ejacularea prematura este un motiv pentru care te-ai putea certa cu iubita?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu, dar ea te-ar putea lasa pentru aceasta problema, nu are niciun interes sa se chinuie cu tine. Ea va dori mereu, valoare!

2 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

In timp, e posibil sa-ti afecteze relatia de cuplu. Ea se va simti frustrata ca n-are viata sexuala normala, iar tu vei fi complexat.

| Vektor a răspuns:

Nu as vrea sa ma laud, dar din propria experienta femeile fac urat daca nu sunt satisfacute cum trebuie. unele se afiseaza mai mult altele tin in ele.

daca dai de una cum am avut eu la inceputul tineretii mele. apai iei si bataie.

daca suferi de ejacularea prematura trebuie sa te duci la doctor.

ejacularea prematura nu este aceeasi treaba cand esti super excitat si dai de 2-3 ori din fund si iti dai drumu, este atunci cand vezi pasarica si iti dai drumu' instant, am impresia ca fara orgasm..ca si cum ai face pipi pe tine.