| Edda23 a întrebat:

Elisa19 intreaba:
Buna.Eu plac un tip de la mine din liceu, iar acum cateva luni i-am zis ceea ce simt pentru el pe mess.Ne-am intalnit o data prin liceu si m-am prezentat. Dupa ziua respectiva nu am mai vorbit (si sa nu imi ziceti ca nu m-ar fi considerat draguta atunci deoarece pozele pe care i le-am dat erau naspa si vorbea cu mine mi-a dat de inteles ca si el ma place)decat o data pe mess, iar atunci cand ne intalneam prin liceu nici nu se uita la mine si nu ne salutam.Acum au trecut cam 3 luni de cand nu am mai vorbit, iar in curand e ziua lui si nu stiu daca sa ii zic "LA Multi Ani!" sau nu.Nu stiu oare dupa atatea luni in care nu am mai vorbit nici cand ne intalneam nici pe mess as proceda corect daca i-as zice la multi ani. Poate asa o sa incepem sa vorbim din nou dar daca nu va fi asa si nici nu va raspunde.Sa il sun cu numar privat daca il sun sau cu numarul meu(il are) sau sa ii zic pe mess iar daca nu e sa il sun. Ce ziceti sa ii zic ceva de ziua lui si sa incerc sa clarific lucrurile sau sa il las in pace si sa il uit? Naspa e ca pe mine nu ma intereseaza ceilalti care ma plac ci ma intereseaza el, iar acum ca nu ma mai baga in seama tin mai mult la el.Astept parerile voastre.Nu as vrea sa ma mai gresesc inca o data.Si daca il sun sa il sun cu numar sau cu privat.Nu e mai bine cu privat ca dupa daca nu raspunde iar daca nu aude nu as vrea sa vada apelul meu.Ms :*

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Spune-i La Multi Ani, spune-i daca vrei sa fie ceva intre voi doi, poate si el vrea dar nu are curajul thinking