| emma40101 a întrebat:

Eram cu prietenu meu in pat...acesta a spermat si sa sters cu mana si dupa pe un servetel, dupa si-a introdus degetu in vaginul meu.Nu stiu cat de bine s-a sters. Exista sanse sa raman insarcinata?

9 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

E veche... Daca tot trollati faceti si voi ceva nou.

suntserios
| suntserios a răspuns:

A spermat? de cand asta e un verb din limba romana?

| girlemita243 a răspuns:

Sigur ca exista sansa sa ramai insarcinata daca a avut sperma pe degete. eu ma intreb unde va e capul ma copii? voi nu cititi pe net despre sex si metode contraceptive? veniti cu niste intrebari prostesti...e logic ca daca a ajuns sperma in vagin exista sansa sa ramai insarcinata!

| corbulalbrosu a răspuns:

Eu te intreb daca esti in perioada fertila? fiindca doar in acest caz are sens intrebarea ta. In cazul in care esti intro alta perioada a ciclului menstrual puteti sa vajucati si sa-ti bage cata sperma doreste in vagin fiindca nu se va intampla nimic.

| Emilian65 a răspuns:

Exista sanse mari sa fi ramas gravida.

| DumnezeuTatal a răspuns:

S-a spermat? laughing

| Agenta000 a răspuns:

Da exista, mai ales daca erai in perioada fertila!

| ZodiacRO a răspuns:

Daca nu s-a sters bine, desigur.
Daca s-a sters bine nu.
Funda?

| Vulcuvlad01 a răspuns:

Da