| PapushaBruneta a întrebat:

Eram la sport si trebuia sa jucam football cu baietii pentru ca nu era profa de sport doar profu. Cu profa jucam volei. Eu alergam si o fata mi-a pus din greseala piedica si un baiat venea in viteza si nu m-a vazut si a cazut peste mine. Si toti s-au oprit sa vada daca suntem bine si baiatu ala s-a uitat 3 secunde in ochi la mine si dupa aia s-a ridicat, m-a ajutat si pe mine si m-a luat asa in brate si m-a intrebat daca sunt bine si eu nu am raspuns nimic am plecat. Dupa ore trebuia sa mearga cu bicicleta cu un baiat acasa dar nu a mers. A mers cu mine pe jos si l-a obligat si pe baiatu ala sa mearga. Cu toate ca baiatu ala nu vroia el tot insista sa vina cu mine acasa pe jos. Ajungem noi la mine in fata blocului si ii zice lu baiatu ala sa plece mai incolo. Eu am ramas cu el si cand sa plec ma prinde de mana si de umar si face ca sa-l iert si m-a intrebat ca daca l-am lovit. Si eu am zis ca e totul in regula si am plecat. Si mai pe seara am iesit sa merg cu gunoiu si el trecea pe la mine pe la bloc. Mergea la antrenamente si m-a vazut si m-a salutat. Si eu l-am salutat si merge el ce merge la care se opreste si ma striga si ma intreaba ca daca nu stiu ca e ceasul ca sa nu intarzie. Si eu i-am zis ca nu am telu la mine si el a zis ca pacat. Si a plecat si eu si el.

Ce inseamna toate astea?

9 răspunsuri:
| Muppet a răspuns:

Poate ca se simte vinovat ca te-a lovit sau ca a căzut peste tine thinking

| CodrutM a răspuns:

A avut ceva curaj dar nu l-a dus pana la capat. Oricum, te place.
Totusi... gunoi si o replica gen "cat e ceasul"... nu prea romantic.
Tu il placi?

| noktambul a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa te tii serios de "football" pentru ca este un sport care dezvolta in mod armonios corpul omenesc pana la completa lui intzepenire laughing Si du gunoiul mai des, dar nu uita sa-ti iei si "telu" laughing

| Digital112 a răspuns:

Sa moara fanii mei, ce-mi plac minciunile talelove struck

| Anduuu a răspuns:

Fata dar chiar ai imaginatie, nu gluma...laughing am ras la toate intrebarile talelaughing

| smile21 a răspuns:

Te place winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că vrea să te acolo și dincolo.
Oh hell, deci dacă și-a cerut scuze, a vrut să se împrietenească doar cu tine și a fost băiat simțit, înseamnă că te place? Ce proastă ești. Scuze fă dar asta ești.
P.S : Avatarul tău suge la modul cel mai serios, zici că ești de pe centură. Dacă te respecți să sperăm că vei face ceva în această privință.

| LicCuricCi a răspuns:

Doar doua cuvinte:...''Te place"... fundita? :-)

| flofybee a răspuns:

Pai te place dar nu prea are curaj sa-ti spuna si sa faca primul pas sau ie frica ca te-ai lovit si are grija de tine, dar cred ca prima varianta