| lipici a întrebat:

Deci baiatu de care tot va povesteam am fost cu el o luna nu ne-am inteles, ne-am despartit apoi el si-a cerut scuze mi-a zis ca avea nervi cand ne-am certat si sa ramanem prieteni in continuare ca totusi ne stim de vreo 10 ani si si-a cerut scuze de multe, multe ori. am ramas prieteni si intr-o zi cand eu mergeam la antrenamente el venea si ne-am intalnit in gara, el m-a salutat cu zambetu ala larg a' lui laughing eu am ridicat doar mana. din momentu ala el a crezut ca am ceva cu el, el s-a intors acolo la club unde am antrenamente nu mi-a zis nimic in schimb eu am vorbit cu un coleg de-a lui si el a vazut si dupa aia am auzit ca l-a intrebat despre ce am vorbit, la sedinta foto cand a venit nu mi-a zis nimic dar mi-a zis un coleg de-a lui ca l-a intrebat de mine si ca i-a zis ce ghete faine am, la plecare, el era in fata mea cu vreo 5/6 m eu in spate si nu ne vorbeam, la sat eu asteptam pe cineva la colt el a trecut cu bicicleta pe langa mine, n-a zis nimic dar el cand ne-am intalnit dupa vreo saptamana sustinea ca m-a salutat si ca dupa aia a vazut ca eu nu-l salut si ca am ceva cu el, si acum, de vreo saptamana, m-am intalnit cu el intr-o seara, ne-am spus tot ce aveam de spus si la un moment m-am sarutat cu el cu toate ca eu nu am vrut da m-a luat valu laughing, cand trebuia sa plec m-a tras de mana si m-a luat in brate si atunci ne-am sarutat si am plecat repede si el se uita dupa mine si mi-a trimis un sms cu "somn usor, ai grija de tine" dupa aia nu ne-am intalnit vreo 4 zile, vorbeam doar la telefon cand ne-am intalnit am mers la mine inauntru povesteam, ascultam muzica si dupa aia eu m-am intins in pat si el s-a dus a inchis usa de la camera si stateam cu capu la el pe piept si a inceput sa ma pipaie si i-am zis ca nu vreau sa fac nimic si dupa aia am stat ne mai sarutam povesteam si chestii, acum nu stiu ce sa cred si ce sa fac, sa raman cu el, tine la mine sau sa stau doar asa cu el, cand ma plictisesc si nu am cu cine sa stau il chem.

Răspuns Câştigător
| Allex7 a răspuns:

Daca da dovada de o iubire imensa pentru tine eu zic sa nu-l parasesti sa-i oferi dragostea ta, daca aveti incredere unul in altul si va ajutati mereu va ofera o stabilitate in iubire... Daca el nu da dovada de iubire si vrea doar sex eu zic sa-l lasi cu viata lui pentru ca din acestia gasesti aproape peste tot

2 răspunsuri:
| sweetgirlroxy a răspuns:

Parerea mea este ca te iubeste mult dar acum nu stie ce sa faca,daca sa ramne-ti prieteni sau iubiti, eu cred ca este gelos, dar acum nu stiu depunde de tine... funda plzzzkiss:X:X

| roxi98 a răspuns:

Poate el cchiar tine la tine...eu zic mai bine ramai cu el