| RaulLIKE a întrebat:

Est o fata pe care am placut-o, acum o plac mai putin. Ieri a venit la mine la bloc cu alta fata. Si mi se pare ca a zis celeilalte fete ca sunt baiatul pe care il place. Oare ma place?
Ps: Mi-a zis ca ma place 70%.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uff, geru la deal cu boii mici.
Va placeri doar 70%, eu spun sa va continuati joaca cu papusile si masinutele si cand mai cresteti, mai re-evaluati probabilitatea asta.
Cred ca sunteti mult prea mici, sa discutati de placut si mai putin placut!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca iti place si tie de ea, ar fi pacat sa nu reactionezi intr-un mod adecvat fiindca s-ar putea sa lasi sa-ti scape printre degete/sa ratezi o asemenea oportunitate. Putin curaj si... succes!

| seth2016 a răspuns:

Arata-i si tu ca o placi si ai sansa sa ajungi la 100%

| MidnightR a răspuns:

Si nu poți confirma restul de 30 printr-o întrebare adresată ei?

| AmCancer a răspuns (pentru MidnightR):

Lol ai dreptate tongue

| CRC98 a răspuns:

Te place 70%? cum a ajuns la procentul ala? laughing oricum, du-te la un film cu ea, nu stiu