| dragalasa123 a întrebat:

Este adevarat ca atunci cand faci sex sau te masturbezi ca slabesti?

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Baietii, daca exagereaza, da! Si nu e deloc indicat!

| Parintele a răspuns:

Nu slabesti.

| mona a răspuns:

E adevarat ca se consuma calorii dar nu asa incat sa slabesti

| alynutzu20 a răspuns:

Nu slabesti,.nu te temelaughing

| RAY a răspuns:

Foarte putin, daca ai fi o furnica da ai slabi asa ca om nu vad ce slabirea poate fi

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este adevărat!

Se consumă calorii, dar nu vei slăbi în urma actului sexual.

Toate cele bune.

| Oana92 a răspuns:

Da, 20 de grame eventual!

| MrAnderson a răspuns:

E, prin ejaculare, la barbati ma refer, se pierde o cantitate de calorii, dar infima.
Cat despre sex, depinde cat de mult faci.
Da, ajuta la slabit, daca faci mai des, o data, de doua ori pe saptamana, poate mai des.
Asta nu inseamna ca "suge viata din tine" laughing

| gmxromania78 a răspuns:

Buna.
Da, este adevarat.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Nu e adevarat!

Răspuns utilizator avertizat
| ChocolateFantasy a răspuns:

Da,este.Doar faci efort fizic, nu? Nu stiu exact acum cat slabeste fiecare, insa clar se consuma calorii si se intaresc muschii.

| Moora123 a răspuns:

Consumi calorii insa mai degraba te menti in forma decat sa slabesti.

| darialdoctorlav a răspuns:

Pentru baieti: pai cum sa nu, strangi tare de tot de "ea" sa ti se incordeze muschii, si de agiti suficient de tare incat sa transpiri, si o tii asa cateva ore...(pentru fete: gasiti alta metoda de a slabi).

| lyly1111114 a răspuns:

Nu cred pentru ca daca o fata de vreo 18 ani are 90 de kg ar face sex toata ziua ar slabi nu