| cinevascumpik a întrebat:

Este adevarat ca baietilor nu le place ca altcineva sa le spuna ca aceea fata il place si sai zica ea insasi cal place?

Răspuns Câştigător
| Special7 a răspuns:

Cand iti spune altcineva ai dubii, mie unul mi-ar placea sa mi se spuna in fata.Nu resping ca nesimtitu` adica nu e nevoie de frica gen "aah daca ii spun si nu vrea ma face de rahat si alea alea".Nu,iar daca iti spune altcineva nu actionezi imediat. Daca iti spune fata respectiva o abordezi pe moment.

Daca ai ceva de spus unui anumit baiat, dai bataie, uite`te in ochii lui si cara`i tot.Multa baftawinking

2 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Anonim,tu creszi ca toti suntem la fel?
Eu sincer ador fetele sincere, sau poate intr-o anumita masura mi se pare mai palpitant sa incerc sa descopar eu persoana respectiva,sa devin cat mai apropiata de ea, insa sunt si unele fete care o tin prea mult si ii plictisesc pe cei nerabdatori, renuntand sa le mai cucereasca...

| anonim_9922 a răspuns:

O fata atrage mai mult un baiat atunci cand ea il lasa pe el sa se tina dupa ea, adica sa se roage de ea sa fie impreuna sau alte chestii.Stiu asta chiar de la un baiat.