| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca barbatilor le trebuie mai mult sex decat femeilor?

10 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu stiu daca e adevarat dar eu am nevoie zilnic dar rezist frate.

| RAY a răspuns:

Cred ca tine de individ, dar dorinta sexuala e de 20 ori mai mare la genul masculin, datorita hormonului masculin secretat de testicule

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| TheGentleman a răspuns:

Da. Deoarece pe bărbat asta îl definește. Bărbații se excită mult mai repede decât femeile, care au nevoie de mult preludiu pentru a fi pregătite pentru actul sexual.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Eu zic ca e egalitate laughing

Răspuns utilizator avertizat
| johnbucuresti a răspuns:

NU ESTE ADEVARAT!
DOAR CA FEMEILE IL AU DE VANZARE
PT CA IN MAJORITATEA CAZURILOR ASA AU VAZUT ELE CA SE PROCEDEAZA IN FAMILIILE LOR pentru ca si mama lu maicasa a fost c___a
pentru ca si masa lu masa a fost c

asa ca ele in general sunt invatate ca au banca intre picioare
asa ca daca vor ceva trebuie doar sa gaseasca fraierul care vrea ceva d ela banca lor adica sa le sponsorizeze intretina intr-un fel sau altul
asa ca tie iti da de demo sa vezi sa gusti ce marfa are de vandut apoi daca mai vrei trebuie sa platesti

| Mosotti a răspuns:

Normal, nivelul de testosteron este mult mai mare la barbati, iar este este raspunzator in mare parte de libido. Daca la o femeie ii urci testo ca la barbat, va avea aceiasi pofta sexuala. Iar daca la un barbat cobori testo, o sa fie cu mai low libido, deci e f simplu. Femeile nu vor sa inteleaga, el nu e de vina, asa simte, e ca si cum ea are o foame asa mai medie si barbatul una f puternica, e normal ca el sa se gandeasca mult mai mult la mancare, este pacat ca il fac nesimtit, ca se gandeste mult acolo, nu poate alege.

| Katie1356 a răspuns:

Tine de la om la om, de cum este invatat si evoluat in acest sens. Plus, femeile au tendinta sa fie mai selective cand vine vorba de asta, tin cont de moment, persoana, loc, pe cand unii barbati nu considera atat de importante aceste detalii.