|

Este adevarat ca barbatilor le trebuie mai mult sex decat femeilor?

9 Raportează Evaluează
9 răspunsuri:
| a răspuns:

Cred ca tine de individ, dar dorinta sexuala e de 20 ori mai mare la genul masculin, datorita hormonului masculin secretat de testicule

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Nu.

| a răspuns:

Nu stiu daca e adevarat dar eu am nevoie zilnic dar rezist frate.

Răspuns utilizator avertizat
| a răspuns:

Eu zic ca e egalitate laughing

| a răspuns:

Eu n-am nevoie de sex

| a răspuns:

Da. Deoarece pe bărbat asta îl definește. Bărbații se excită mult mai repede decât femeile, care au nevoie de mult preludiu pentru a fi pregătite pentru actul sexual.

| a răspuns:

NU ESTE ADEVARAT!
DOAR CA FEMEILE IL AU DE VANZARE
PT CA IN MAJORITATEA CAZURILOR ASA AU VAZUT ELE CA SE PROCEDEAZA IN FAMILIILE LOR pentru ca si mama lu maicasa a fost c___a
pentru ca si masa lu masa a fost c

asa ca ele in general sunt invatate ca au banca intre picioare
asa ca daca vor ceva trebuie doar sa gaseasca fraierul care vrea ceva d ela banca lor adica sa le sponsorizeze intretina intr-un fel sau altul
asa ca tie iti da de demo sa vezi sa gusti ce marfa are de vandut apoi daca mai vrei trebuie sa platesti

| a răspuns:

Normal, nivelul de testosteron este mult mai mare la barbati, iar este este raspunzator in mare parte de libido. Daca la o femeie ii urci testo ca la barbat, va avea aceiasi pofta sexuala. Iar daca la un barbat cobori testo, o sa fie cu mai low libido, deci e f simplu. Femeile nu vor sa inteleaga, el nu e de vina, asa simte, e ca si cum ea are o foame asa mai medie si barbatul una f puternica, e normal ca el sa se gandeasca mult mai mult la mancare, este pacat ca il fac nesimtit, ca se gandeste mult acolo, nu poate alege.