| antonelk a întrebat:

Este adevarat ca daca intretii relatii sexuale in timpul menstruatiei poti sa faci cancer? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Poti face o infectie, dar nu are nici o legatura cu cancerul.

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mai bine nu, poti face o infectie de toata frumusetea de care vei scapa destul de greu.

| lencikk a răspuns:

Prima data aud... din cate stiu eu adica din cate am auzit( nu stiu daca e adevarat) barbatzilor le plac mai mult in timpul menstruatiei...laughing deci.

| bogdand a răspuns:

Nuuuu!
Incearca; o sa te simti mai bine ca ai activitate hormonala mai ridicata happy
Ai grija sa fie intunericlaughing

| antonelk explică:

Nu am facut si nici nu am de gand pentru ca banuiesc ca va fi o stare naspa. in fine mie mi-a zis maicamea laughing m`o mintit sa nu fac prostii laughing)

| georgy_1418 a răspuns:

Nuuuu!

| fanmichaeljackson a răspuns:

Daca esti in prima zi da daca nu nu pentru ca este o probabilitate de 10/100 sa faci cancer cand ai menstruatie in schimb nu e recomandat pentru ca vei avea menstruatie prea mult timp si atunci organismul tau elimina prea mult sange! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu faci cancer de col uterin, în schimb ai toate șansele să te pricopsești cu vreo infecție de lungă durată.
Suspendă activitatea sexuală în timpul menstrei.
Pa, pa.

| bombo a răspuns:

Nu faci cance, dar eu zic ca e cam naspa sa faci cand esti pe ciclu si poate ca nici iubytului tau nu ii place.