| AdrianBica a întrebat:

Este adevarat ca exista cupluri intre barbati si femei strict pentru a intretine relatii sexuale, fara vreo investitie emotionala?

Răspuns Câştigător
| alylove15 a răspuns:

Da,din pacate exista.adica relatie bazata pe sex asa se numeste...intre acele persoana nu exista deloc sentiment, ci doar atractie fizica.Mie nu mi se pare deloc normal...dar la cati opsedati sexual sunt in lumea aceasta nu ma mira.

5 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

Normal. Dar nu ma astept ca vreunul pana in 25 de ani sa aiba parte de asa ceva. De obicei aceste relatii sunt intre persoane care au un loc de munca si deloc timp liber, sau foarte putin timp liber. si decat sa investeasca sentimente intr-o relatie si sa ajunga sa se certe ca nu au timp unul de celalalt, mai bine cauta pe cineva cu care decat se culca atunci cand are chef si timp (bineinteles) si nu are parte de nicio bataie de cap laughing

| Pufi02 a răspuns:

Da,este perfect adevarat. Uita-te la filmul "Friends with benfits", care dezbate aceeasi tema

| Madalina066 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| פרנקו a răspuns:

Da da, voi chiar nu va informati delocstraight face stiu asta de la 12 ani laughing
dar sunt slabe sanse, in unele cazuri zic ei ce zic dar pana la urma, o inima cedeaza si daca e de piatra pana la urma tot se atajeaza sentimental. straight facede aia suntem oameni, asta ne defineste sentimetele, consinta, etc