| RAY a întrebat:

Barbati vor doar sex de la femei?
Daca nu ar exista atractie sexuala, ar mai exista relatii intre femei si barbati?

Răspuns Câştigător
| ExprimareLibera a răspuns:

Nu, nu vor doar sex, dar la bărbați primează dorința sexuală. Dacă aceasta dorința nu este satisfăcută, in unele cazuri se poate ajunge la viol.
Adevărul e că oamenii sunt formați din instincte si motive animalice. O caracteristică ce ne diferențiază de animale este rațiunea.

| RAY explică (pentru ExprimareLibera):

Corect asa e, imi place cum gandesti

| RAY explică (pentru ExprimareLibera):

Poate pe viitor vom discuta despre instincte si motive animalice, momentan citesc cartea lui maslow, abia sunt la pagina 80 din cateva sute, spune el daca opresti o nevoie te vei concentra mai mult pe alta nevoie, nevoie existentiala gen mancare, poate manc mai mult ca nu am iubita cine stie in orice caz isi recomand cartea

| ExprimareLibera a răspuns (pentru RAY):

Oricând, mulțumesc pentru recomandare

| RAY explică (pentru ExprimareLibera):

Npc

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eh. Eu unu nu vreau numai asta. Sau vreau? Neh.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba, si daca nu ar exista tot se va ajunge cumva la acea atractie, trebuie sa existe o atractie (Legea Atractiei spune tot laughing ca naiba a sunat asta ). Daca si animalele au, si omul trebuie sa aiba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai simti pentru o femeie ce simti pentru un prieten. Asa ca toate femeile cu care am sta ar trebui sa fie betive si sa le placa sportul.

| Crux a răspuns:

Nu vor doar sex.vor o femeie de serviciu. Să le spele, calce, să facă curat după ei, să le facă mâncare. E frumos când face cineva aceste lucruri în locul tău, nu? Şi, în plus, nu generalizez, dar majoritatea au implementată ideea că femeia trebuie să facă astea. Fără o femeie lângă voi, unii nici nu se spală 2-3 zile...repet! Unii!
Apoi. mai mult de atracția sexuală, este nevoia de reproducere...de a lăsa urmaşi.