| anonim_4396 a întrebat:

Este bine sa ii spun tatalui meu ca ma masturbez? Ca vreau sa scap

15 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Faptul că îi comunici tatălui, nu te v scăpa de asta.

| mihai69 a răspuns:

Rău nu e, dar dacă ai fi copilul meu ți-aș spune că e foarte normal s-o faci, nu să te lași de ea. Abia asta ar fi ciudat (să renunți la labă adică), mai ales dacă nu faci sex cu altcineva.

| doctorandus a răspuns:

Dorinta da a scapa permanent de masturbare este anormala. Cred ca trebuie sa discuti pe tema asta cu un psihiatru.

| Sofer a răspuns:

Pai abtine-te domne, fa-o mai rar.

| Holiday a răspuns:

Stie deja.

| Seba2013 a răspuns:

Este important controlul imaginatiei si aceasta trebuie disciplinata pentru a avea o buna igena mentala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu trebuie să scapi, masturbarea te destreseaza, daca nu o mai faci deloc te vor durea testiculele si vei avea polutii nocturne(iti vei da drumul in somn si e nasol)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu îi spune că îi spui degeaba.

| brokxy a răspuns:

WTF ce naiba...e un locul tau nu i-as spune asa ceva
va fi foarte foarte stanjenitor

| GouDidodino a răspuns:

Stai linistit, tatăl tău stie ca te masturbezi si el făcea asta la vârsta ta sau poate o mai face si acum, de masturbare nu o sa scapi toata viata, asa ca nu-ti mai bate capul.

Răspuns utilizator avertizat
| Edyy5555 a răspuns:

Nu te fa de rusine ca nu mai poti da fata cu el. Taci si mergi si spune preotului astea la spovedanie nu lui taicato

| Mdrăgan a răspuns:

Sa scap de masturbare...