| delis a întrebat:

Este bine sa port protejslip daca am secretie vaginala?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Numai daca este abundenta si te deranjeaza. Altfel, e preferabil sa-ti schimbi mai des chilotii, fiindca bumbacul din acre sunt facuti este mai bun pentru tine decat plasticul din protejslip.

| catthshshshs a răspuns:

Da, il recomand.

| Elena1234456 a răspuns:

Este perfect.

| SweetCandy a răspuns:

Da de asta sunt si facute protejslipuri-lebig grin

soothe
| soothe a răspuns:

Da, dar trebuie sa rezolvi la medic secretiile vaginale daca sunt prea abundente.

| 16.laura.16 a răspuns:

Pai acesta este si scopul lor. Deci da, e foarte bine.

| mistikk a răspuns:

Este si bine si sanatos eu folosesc de cand ma stiu pe cele de la discreet :X:X:X

| voice a răspuns:

Nu stiu sa stii ca am cam aceeasi intrebare... eu port zilnic dar port din cauza secretiilor, iar acum m-am cam iritat sad

| babyalexa a răspuns:

Nu numai ca este bine dar asa este normal...protejslipul pentru asta a fost inventat. poarta-l, si crede-ma ca te vei simtii mai confortabil:*