| anonim_4396 a întrebat:

Este bine sa traiste cu o femeie mai mare ca mine cu 20 de ani eu am 39 de ani.Si este foarte geloasa.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu trebuie să ceri păreri care să te influențeze în relație, totul trebuie să fie rezolvat între voi!
La mulți ani!
Pa, pa.

| gigiro a răspuns:

E bine sa traiesti cu o femeie de 59 de ani, mai ales daca e pensionara. Traiesti ca in sanul lui Avram:mancare, bautura, liniste. Numai ca aceasta nu e iubire, e numai convietuire. Iar ea, are toate motivele sa fie geloasa. Tu esti in floarea varstei, iar ea, in apusul ei.

| Cypronge a răspuns:

Buna
Depinde doar de tine ce e bine si ce nu, ce e normal si ce e bizar.
Cea ce e normal pentru mine si imi place sa fac, poate ca e de neconceput pentru tine, asa ca nu trebuie sa ceri sfatul nimanui singura persoana de care trebuie sa asculti esti tu.

| NickiMinaj a răspuns:

Nope... momentan e chiar bine, cum zicea cineva mai sus : mancare, bautura, pensie... mai tarziu, nu-ti face griji, o conservi in formaldehida si o donezi statului. Totul pentru patrie, am zis!

| claus a răspuns:

59. banuiesc ca se mentine baba. totusi tu esti tanar, vrei carnita, prospatura. cum te descurci cu asta? inseli baba cu tinere? sau doar te intretine si te lauzi pe aici?

| ExistaMosCraciun a răspuns:

E bine cum te simti tu bine, nu cum credem noi ca e "corect". Cand n-o sa-ti mai fie bine, ai sa stii ce trebuie facut. E normal sa fie geloasa, pentru ca tu esti mai tanar si ti-ai putea gasi pe una la fel de tanara ca tine, iar ea stie asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, nu varsta conteaza, ci daca va iubiti, ea in mod sigur te iubeste, dar tu pe ea? De cand sunteti impreuna? Sunt mult de spus, depinde insa de voi doi, si nu de parerea celor din jur!
Daca o iubesti, e bine, daca nu. mai bine este sa ii spui usurel, fara sa o jignesti, sa ii expui motivele reale... e mai bine sa stie de pe acum cum sta situatia, nu mai tarziu! Tu nu ai spus daca o iubesti deci, nu putem rapunde total la intrebare.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Glumeste?laughing are bani :->?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa-i iei pensia la saraca baba sa iti cumperi droguri? NESIMTITULE!