| alimsmircea1997 a întrebat:

Este ceva anormal sa ma excite femeile de peste 45 de ani?

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Crezi ca ai fi singurul? Deci nu este ceva atat de anormal Mai ales daca ea Arata mai bine ca una de 18ani! Sunt multe femei trecute de 40 care arata mai bine ca una de 20~

| Empathizer a răspuns:

Nu. Femeile din ziua de azi arata bine chiar si pana la varste mai inaintate. Uita-te la Sharon Stone cum arata la 54 de ani. De Tina Turner sau Sophia Loren ce sa mai zic, nici la 70 nu erau de lepadat. Este normal sa te simti excitat de o femeie atractiva, cu sex-appeal, indiferent ce varsta ar avea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- iubitorule de milf

| Deanme a răspuns:

Nu cred ca e ceva anormal. Daca stau sa ma gadnesc ca exista femei de 45 de ani care arata super.

| Ssubtil a răspuns:

Nu... fiecare cu fetishul lui...

| DeNNyZ a răspuns:

Daca arata bine...ma atrag si pe minehappy au multa experienta si simti ca e o femeie adevarata care stie ce vrea si a trecut prin mai multe

| loudresnone a răspuns:

Nu daca arata bine..si daca nu fiecare dintre noi avem hormonii unici.