| Carlene a întrebat:

Este ceva ciudat ca 90% din anturajul meu sunt numai baieti? Eu sunt o persoana feminina aproape deloc "baietoaie" dar pur si simplu nu ma imprietenesc usor cu fetele...

Răspuns Câştigător
| eounik a răspuns:

Nu, ce sa aiba?

Si e binewinking Baietii sunt mai incredere decat fetele...

Iti zic vorba mea happy :"Prietenele fete te f*t mereu pe la spate, in schimb prieteni baieti...deloc happy"

Si la mine e adevarat...

Ce vrei sa invat de la un pusti de 15 ani? Si nu te gandi nici tu nici ceilalti la prostii...

Da, e adevarat, dar un pusti de 15-16 ani are in cap doar CS, GTA, NFS chatterbox etc...

In schimb un baiat mai mare [sa specific, majoritatea prietenilor mei au varsta cuprinsa intre 19 si 26 de ani, si niciodata nu s`a gandit sa incerce ceva, pentru ca stie ce fel de pers suntwinking] are lucruri bune din care ai putea invata multewinking

Nah. sper ca ti-am fost de folos! Succes!:*

6 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Este in avantajul tauhappy si nu este absolut nimic ciudat.Bafta!

| Casiana a răspuns:

Cand aveam 13-14 ani, tin minte si acum ca aveam o prietena pe nume Elena, si nu era nimic sa nu stie despre mine, si daca ma intrebi numele urmatorilor mei prieteni sunt:Irina, Gabriel, Cristi, Stefan, Florin, Marian si Anna.Deci majoritatea baieti, si nu stiu de ce, dar cand aveam nevoie de ceva ei imi sareau primii in ajutor, si niciodata nu au depasit limita. Poate pentru ca ei erau ma copilarosi, si imi dadeau pofta de viata, pe cand fetele sunt mai cuminti, si imi aminteau sa raman cu picioarele pe pamant.Asa ca indiferent ca sunt fete sau baieti, important este sa te intelegi tu cu prietenii tai, sa te simti ocrotita si inconjurata de persoane care iti vor binele...Pa-pa!

| Casiana a răspuns:

Lelly, fa-ti si niste prietene, ca sa ai scuza cand iesi la un suc:X... te pup...pa-pa

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Din punctul meu de vedere nu este nimic ciudat a fi prietena cu baieti. Si eu cand eram in liceu cei din anturajul meu de prieteni erau mai mult baieti.
Pentru a-ti lamuri acest aspect care te framant ar trebui sa ceri parerea unui psiholog, el cu siguranta iti va spune daca subconstientul tau interactioneaza cu usurinta in prezenta masuclina sau feminina.
Mult succes si sarbatori fericite!

| Carlene explică:

@Casiana inceteg ce vrei sa spui dar eu nu am 13-14 ci 17 laughing si cand ii zic mamei "Mamy ies si eu cu fetele la un suc!" mama se uita la mine si zice "Care prietene?"

| psihox a răspuns:

Propune baietilor o partida de fotbal sau baschet sau volei, in curand va veti trezi participand la un campionat, asta e bine. Ce-ati zice?