| anonim_4396 a întrebat:

Se intampla ceva ciudat cu minesad nu ma recunosccrying prietenii ma fac ciudatastraight face[pentru ca imi plac pozele mai emo:X dar NU SUNT!] Ma cert cu toti amiciisad... am aproape 15 anihappy si nu am avut prieten. cauza nu`i ca as fi uratabig grin [am participat la diferite concursuri de frumusete] dar pur si simplu nu ma atrage baieti[bine ca nici fetele big grin] sa zica ca as fi lezybig grin.va rog spuneti-mi ce mi se intampla?crying

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ti se intampla fenomenul ala grav numit adolescenta.Multi nu scapa de el toata viatalaughing
Stii ce trebuie sa faci? Sa accepti ca treci printre niste schimbari. Da-ti timp sa te cunosti pe tine si pe altii. Ia contact cu lumea reala si tine-ti prietenii aproape si dusmanii si mai aproapewinking
Si nu-ti face griji. O sa intalnesti baiatul potrivitbig grin

| Marii a răspuns:

Nici de gramatica nu esti prea atrasa.
Poate este din cauza pubertatii. O sa-ti revii cat de curand (sa speram).hee hee

| Adya20 a răspuns:

Si daca ai fi emo ce daca? Este viata ta faci ce vrei!happyIar daca nu ai avut prieten este ok inseamna ca nu ai gasit unul care sa te atraga asa ca nu-i panica! Nu mai lua in seama lumea! Fa ce iti place tie! Lasa-i sa vorbeasca!

| SufletDeCopil a răspuns:

Bunahappy Nu cred ca ti se intampla ceva ciudat. Asta e felul tau de a fi. Sincera sa fiu si mie imi plac foarte mult pozele emohappy(dar nici eu nu's emo) Fiecare are modul sau de a fi. Toti suntem diferiti iar aceasta diferenta ne face sa fim deosebiti. Cat despre baieti...nu cred ca ar fi o probleme. concentreaza-te pe scoala si nu te grabii.Cu timpul o sa-ti gasesti si tu alesul happykiss Bafta!love struck

| hiphopbeatz a răspuns:

Esti sigura ca nu te ATRAGE baietii?

esti doar mai inchisa in tine probabil. iar in privinta orietarii. unknown.

pace!

| betty08 a răspuns:

Pai te inteleg perfect...si eu sunt cam in aceeasi situatie, de fapt eram, am trecut peste capitolul "EMO", si mie imi placeau pozele emo, toti prietenii imi spuneau "esti emo" dar eu nu arat a emo, probabil ei nu vazusera niciodata cum arata un emo adevarat "Satana pe Pamant", Fratilor, dupa ce veti trece peste faza asta cu emo laughing veti rade... e penibillaughingNu se intampla nimic cu tine, e ceva normal, ADOLESCENTA si incearca sa iti faci "un prieten", nu fi asa singuratica si las-o mai moale cu "EMO", este o prostie crede-ma, iti vei daseama cat de curand, Te pup:*

| cristian_5654 a răspuns:

Draga mea sfatul meu e sa imi dai add versus_cstrike id de messenger si vbim mai multe dar totusi gandul tau emo nu e prea bun cu toate ca si mie imi plac fotografiile si am trecut prin aceeasi situatie daca vrei raspuns eu te ajut cu placere fara contracostbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incerci sa pari ceva ce nu estiwinking, ti se par cool pozele emo, si fara intentie, de inchizi prea mult in tine si incepi sa visezi la stele verzi.
Daca continui asa, ai sa ajungi de urgenta la un psiholog. Inteleg persoanele care asculta si practica acest trend, dar pentru tine, care nu ai avut nicio legatura cu el pana acum, nu ar avea o influenta tocmai roz.
Lasa chestiile astea la o parte, si iesi mai mult cu prietenii, distreaza-te, privesti mondenii:X:X, sterge toate pozele emo si melodiile din pcbig grin.
Si eu am poze emo, melodii, dar din moment ce stiu unde sa ma opresc si sa le fac fata, de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te definesti chiar acum, te descompui pe tine cea din copilarie si te descoperi pe tine-cea noua. Te provoci si-ti dai batai de cap. Ce misto!