| PeStraziGoale a întrebat:

Este ceva rau daca nu imi cade parul deloc deloc ...Nici cand ma pieptan?

Răspuns Câştigător
| a22team a răspuns:

Nuu! nu este rau deloc, ba din potriva ai ( radacinile ) foarte bune.

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Am crezut ca intrebarea este la T/A dar vazand categoria sunt nevoita sa raspund serios :-

| Zady a răspuns:

Chiorule,nu e ceva rau dar daca nu mai vrei sa se intample nu mai dormi pe burta, astfel nu te vei mai trezi in al treilea piciorlaughing...rolling on the floor

| Narcis2007 a răspuns:

Si eu imi fac griji ca imi cade parul de pe acum...

Răspuns utilizator avertizat
| Sara2 a răspuns:

Esti o norocoasa, dar mi se pare imposibil, am citit undeva ca e normal sa cada in jur de 150 fire de par pe zi la om

| johnyboy a răspuns:

E nasol rau.esti pe moarte!

| caius a răspuns:

Da, o sa ai un par minunat toata viata; ce tragedie pe capul tau...

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Cum sa fie rau? E foarte bine