| DenizaVonDe a întrebat:

Este cineva in stare sa ma ajute si pe mine in legatura cu cateva probleme in dragoste? Adica sa imi fie "consilier" sa zic asa. In caz ca am o intrebare de pus in legatura cu relatia, sa ma ajute. Nu cer mult. Cine doreste, sa imi spuna la raspunsuri si sa imi dea mesaj cu id-ul de mess. Discutam pe mess problema. Va povestesc acolo care sunt problemele. Multumesc anticipat! O zi cat mai placuta!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti trimite si primi mesaje private in care se poate discuta orice.

| EUBMV89 a răspuns:

Daca te pot ajuta am sa o fac. Insa nu promit nimic.
baicu. mihaelaveronica@yahoo.com

| BloodAndPain a răspuns:

Lasa-mi tu id-ul tau

| BloodAndPain a răspuns:

Si atunci de ce l-as da eu?!

| Mookie a răspuns:

Dar poţi la fel de bine să-ţi postezi toate problemele de natură sentimentală aici. Sunt de părere că e mult mai bine, având în vedere că o să primeşti mai multe sfaturi şi vei putea să alegi şi să aplici ceea ce consideri că e relevant cu situaţia în care te regăseşti. În plus de asta este foarte posibil să nu ai parte de "consilierul" cel mai apt în acest domeniu. Rezolvare cât mai rapidă a problemelor îţi doresc!

| AlexaChristiana2000 a răspuns:

Nimeni nu o sa-ti dea id-ul.

| onlychangeforlove a răspuns:

Nu sunt un psiholog in devenire dar imi place sa ascult problemele oamenilor si sa incerc sa le dau sfaturi..nu pot sa iti dau id aici. poate face altfel.:-d