| anonim_4396 a întrebat:

Buna squmpii mei!
Am si eu o mica mare problema happy
Sunt cu un baiat de ceva timp si in ultimul timp am ajuns la atingeri destul de senzuale, respectiv fazele tipice cand stam amandoi goi ne privim; el imi atinge zona intima si eu lui.Stiu ca el doreste sa faca dragoste cu mine (si nu pot sa zic ca nu vreau si eu) dar el doreste anal.
Am incercat anal pentru prima data saptamana trecuta dar el nu putea sa ma penetreze, ori pentru ca eram prea incordata eu ori el nu era chiar pregatit.
Eu imi doresc sa fac dragoste cu el normal dar lui ii este frica deoarece a auzit ca vaginalul la minori este "ilegal" rolling eyes. Eu as fi in stare sa fac anal pentru el dar imi este mult prea frica de durere si de fisuri.
Una dintre probleme o reprezinta si parintii mei.
As dori sa ma sfatuiti si pe mine cum sa fac happy (chiar doresc sa fac dragoste cu el desi sunt cam mica)
Inca o chestie :d el nu este genul care sa faca dragoste cu mine apoi sa ma paraseasca.
Va rog frumos fara raspunsuri gen pamflet.
Multumesc :*

App pentru cei care vor sa ma ajute eu am 15 anisori iar el 17 happy

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Si analul este la fel de fapta penala la varsta ta. Ba chiar pedeapsa e mai mare, fiindca e si perversiune sexuala. Discuta cu parintii tai. Daca ei accepta sa nu-l reclame si sa te duca la ginecolog, atunci mergeti si la ginecolog si de-abia apoi vedeti daca va simtiti in stare sa va asumati responsabilitatile (prezervativ, boli, sarcina, consultatii la 6 luni la ginecolog).

| monyk a răspuns:

BUna, ai 15 ani si te incumeti la asa ceva? Pai tu vrei si normal, nu refuzi nici anal...ai mare grija ca nu e de jucat cu asta.Si in plus, e ciudat prietenul tau, cica e ilegal vaginal, dar doreste sex anal, sexul anal e tot sex.
Daca chiar iti doresti sa faci sex, atunci fa normal, ca desi exista riscul unei sarcini, daca va protejati puteti sa stai linistiti si placerea e mai mare pentru. tine ca iti dai seama sa o faci de la 15 ani anal, mi se pare aiurea, in plus nu cred ca vei simti placere, e dureros.
Nu stiu cat timp aveti, dar sunteti tinerei amandoi, nu stiu, cred ca poate ar trebui sa mai astepti, esti micuta pentru.sex mai ales pentru.sex anal si toate cele, de ce nu astepti? Oare chiar asa mare e graba?
Gandeste-te si tu mai bine, ai timp pentru.sex
Iti dau un sfat prietenesc:mai asteapta, nu te grabi, sa nu ajungi sa regreti, sau sa te alegi cine stie cu ce boli, infectii, dureri, daca faci sex vaginal cum iti doresti tu, exista riscul unei sarcini daca nu va protejati si nu cred ca sunteti destul de informati la cate riscuri va expuneti!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

15 anisori si cu gaura in fund DAR virgina!

Nu stiu ce o sa se aleaga de tine! Macar fa sex vaginal...(ma ia durerea de cap)...

| bluesky a răspuns:

Nu te judec, dar cred ca esti prea mica, dar daca tu iti doresti si esti pregatita atunci totul e OK. Mai bine asa decat din obligatie...

El s-a uitat la prea multe filme porno...laughing e clar...

explica-i ca il doresti si ca vrei sa faci dragoste cu el dar ca vrei normal. Ca nu iti place si ca iti este frica de eventualele urmari. Trebuie sa inteleaga...

laughing prima daca cand aud ca un baiat nu vrea sa faca dragoste cu o fata, decat anal. laughing Mojoitatea ar fi de acord cu normal fara sa stea pe ganduri.

In concluzie, zic sa ii explici ca vrei normal si gata! happy

| madagascar a răspuns:

Sexul in general e interzis minorilor indiferent de forma, mai bine asteptati sa mai cresteti si nu faceti lucruri nesabuite, documentati-va inainte sa faceti o prostie, mai bine astepta-ti si faceti lucrurile cum trebuie.

| candycarrie a răspuns:

De parca ar exista o lege care sa prevada ca e voie sa faci sex cu o vreo tipa anal, dar vaginal nu. mi se pare o prostie.sa faceti dragoste inseamna sa va daruiti unul altuia, sa va IUBITI.nu sa stai caprastraight face nu vreau sa judec pe nimeni, si nimic, dar mi se pare o greseala sa iti incepi viata sexuala cu sex anal, personal, e ultimul lucru pe care as vrea sa il fac in materie de sexlaughing. plus ca ...hai sa fim acum seriosi, cine afla? nu o sa o faceti intr'un loc public(sper) deci nu afla nimeni ca ati facut'o vaginal, anal, sau oral. mi se pare ca sexul anal e o fantezie a lui pe care vrea sa o incerce.cu tine.desi e ft ciudat sa nul intereseze sa faca sex cu tine vaginal, oricum ciudata treaba. sfatul meu este sa nu te pretezi la asa ceva.esti fetita, ai 15 ani. chiar NU E CAZULstraight face.

| Roby67 a răspuns:

Dupa ce te-a a prelucrat anal o sa te trimita pe centura sa castigi bani pentru el.

| ● Ďعw a răspuns:

Ii este frica ca vaginalul la minori e ilegal? pai 1 la mana sexul anal e tot sex deci tot ilegal ar fi 2 la mana spune la toti? nu ar trebui sa ramana confidential? deci n-ar avea cum sa afle cinevawinking
si sa faceti dragoste la unii inseamna ca te iubeste si o face cu tine si pentru placere dar si pentru ca are sentimente pentru tine dar alti sunt pasionali si etc deci sper sa nu fi dezamagitawinking

si inca ceva cel anal nu se compara cu cel normalwinkingplus ca mi se pare :-& parerea mea.multha bft:*

| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
De la varsta asta sex? Mai gandeste-te!
Din cate vad nu ti-a spus nimeni ca daca iti incepi viata sexuala de la varsta asta va creste riscul de cancer de col uterin si multe alte boli.
Poate ca tu esti pregatita pentru asta, dar corpul tau inca nu este pregatit si nici nu va fi pana in jurul varstei de 18 ani.
Mai mult de atat chiar nu stiu ce sa iti mai zic, e viata ta si faci ce vrei cu ea, dar vezi sa nu regreti!
Am vazut chiar si aici pe TPU multe fete/femei care regreta ca au inceput viata sexuala la o varsta frageda.
E corpul tau, e viata ta, gadeste-te bine ce vrei sa faci!
Sa ai o zi buna!

| freza1902 a răspuns:

Mei acu sincer! nu este vorba de ilegal pentru ca amandoi sunteti minori.15-17...sunteti mici! oricum vorbeste cu prietenul tau si faceti sex normal sex anal (atentie la anal folositi lubrifiant, tu stai relaxata iar el penetreaza usor) vaginal daca zici ca esti virgina mare grija o sa te doara putin, prima data a doua oara apoi o sa fie mai bine! protejativa cu prezervativ, nu va jucati, sarcina e o treaba serioasa! nu pica bine nici pentru voi nici pentru parinti! mai ales ca spuneai ca ai o problema cu ei! succes!

Răspuns utilizator avertizat
| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro

| secret_1807 a răspuns:

Mai bine nu faci greseala asta, ca asa am facut si eu cu un baiat ne intelegeam foarte bine, si dupe ce s-a intamplat el nu a mai vrut sa mai stea cu mine.Deci te sfatuiesc sa ai mare grija!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu fi sigur in viata pe nimic doar pe tine ca s-ar putea sa fi dezamagita, eu cred ca el e curios sa vada cum e sexu anal, si cred ca ar fi mai bine sa incepi cu sexul normal si ala mai tarziu un pic, in viata trebuie sa te gandesti si la viitor s-ar putea sa regreti gandeste cand o sa ai 25 de ani de exemplu, iti zic din experientza prietenelor mele

| alex7211 a răspuns:

laughingpai cum dracu vrei sa faci dragoste cu el daca el are 17 si tu 15 am eu 12 ani da... (nu conteaza) si un sfat (esti prea mica asteapta dracu pana la 18 ani si dupa aia. si se uita prea mult la filme porno) cine mai vrea sfaturi ( alexchiosea ) e idul meu de mes ceao!