| Razvan9706 a întrebat:

Este dureros pentru fete sexul anal?thinking

8 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Pai asa cum e pentru fete, e si pentru baieti. laughing Incearca si vezi.

| adina20042007 a răspuns:

Da sexul anal este foarte dureros chiar si cu lubrifiant! Din proprie experienta.

| monstrulet a răspuns:

Incearca pe tine si vezi

| ramona90 a răspuns:

In primul rand,, tu sti ce inseamna sexul anal?

| Andra4862 a răspuns:

Pai la început dacă e virgină un pic după va deveni o placere

| helpforyou a răspuns (pentru Andra4862):

Te referi la a fi virgina in sensul ca nu a mai facut nioci un fel de sex? Ca daca te referi la a fi virgina in sensul ca nu a ami facut sex vaginal nu cred ca are vreo legatura cu sexul anal.

Sunt de acord ca "după va deveni o placere". Sper ca ai avut si tu parte de astfel de placere.

| τøṉïģhτɾøсќlïќεṃε a răspuns:

Dap este si ba desteptilor nu mai radeti de el/ea

| CrazyForYou a răspuns:

Depinde si de baiat si de organismul lui... adica daca are penisul mare poate da dar daca il are mai mik nu cred