| armandomaradono a întrebat:

Este la scoala o fata care uneori vine la mine vorbeste cu mine rade uneori si asa face cu alt baiat ce sa cred despre i-a?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

O fata vorbeste cu voi, rade cu voi. De ce nu este normal?

| armandomaradono explică (pentru neutrino):

Uneori se uita la mine zambeste in timpu orei la fel si la baiatul celalalt

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pot sa crezi ca vrea sa fie remarcata de toti baietii de aceea rade cu toti

| Silviu591 a răspuns:

Iti scriam ceva, dar cand am vazut "i-a" m-am razgandit

| zxzx a răspuns:

Zi-i sa iti cumpere un Abecedar.

| VampireBlood a răspuns:

Pai poate ca EA nu i-a se joaca cu voi..nu trebuie neaparat sa te placa, pe tine sau pe celalalt baiat

| vasilicalambru a răspuns:

Vrea gangbang.

| LiesLiesBlaBla a răspuns:

Inseamna ca este prietena buna cu voithinking Nimic mai mult.thinking P.s. se scrie eahappy Nu am zis-o de rau