| Antonima19 a întrebat:

am un coleg care cred ca ma place . Intr-o zi un alt coleg si luat geaca si si-a bagat sub bluza . Si se prefacea ca e gravida. Si acel baiat vine la mine la banca si noi am ras . Si el imi zice nu mai rade ca asa ai sa faci si tu . Si imi mai zice ca sa-l chem la nunta mea. Dar el tot timplul cand sunt pe mess ma terorizeaza chesti imi da semne ca ma place face cu gental menu cu mine si de o saptamana nu mai vine la scoala nu mai e pe mess . Si am inceput sa tin la el . Oare ma place ?Funda

Răspuns Câştigător
| ionika555 a răspuns:

Daca statea doar cu tine pe mess s-ar putea sa te placa! Daca nu mai e pe mess si nu mai vine nici la scoala, s-ar putea doar sa fie bolnav...
Nu trebuie sa-l suspectezi pentru asta! toata lumea se imbolnaveste uneori...
cand se va intoarce la scoala sa-l intrebi de ce a lipsit! Incearca sa ai vocea ta normala cand il intrebi. daca ai curaj, ar fi bine sa-l intrebi si daca te place. Dar fara apropouri, simplu si direct! Funda?