| Crsiti92134 a întrebat:

Este normal ca la 14 ani sa am penisul in stare flasca 3 cm si umflat in cap(pielea vine peste cap foarte mult), iar in erectie 13 cm?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte normal daca functioneaza si poti face pipi cu el, ca-n rest, nu are importanta masura, mai ales la varsta asta.

| mihai69 a răspuns:

Da, e foarte normal.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Crsiti92134 explică (pentru Emilian65):

Ma refer ca in stare fleasca este umflat capul.

| Endoryus a răspuns:

Este normal sa te doara de scoala la 14 ani, nu de cat de mare o ai, copil copac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam mică n-o să poți să faci nimic cu ea

| Crsiti92134 explică:

Ma refer ca este umflat in stare fleasca.

| Treaem24 a răspuns:

E foarte normal sa masori corect

| Crsiti92134 explică (pentru Treaem24):

Ma refer ca in stare fleasca este umflat.

| SashaCeaSexy a răspuns:

In stare flasca e putin cam mic dar in mare e normal. In stare erecta il ai de marime medie.