| anonim_4396 a întrebat:

Sunt ingrijorat am 15 ani si penisul meu e de 4 cm in stare flasca si cam 11 in erectie vreau sa stiu daca este normal

8 răspunsuri:
| florg78 a răspuns:

Da,nu trebuie sa iti faci griji, sunt destul de multi adulti care au dimensiuni asemanatoare, tu find in dezvoltare nu ai dc sa iti faci griji, o sa iti mai creasca, media e in jur de 16 cm

| Ando1dul a răspuns:

Ce mic e rolling on the floor

| agent001subacoperire a răspuns:

Lasa frate ca si eu la 15 ani l-am avut asa si acum e de 24! Nuti face griji!

| Fretus a răspuns:

Pai da este normal ca poate ai penisul mai mic nu ai de ce sa te ingrijorezi poat esti mai putin dotat

| ucvfcsb a răspuns:

Conteaza calitatea! nu cantitatea!

| maria111 a răspuns:

Iar in legatura cu intrebarea ta, da este normal, esti in crestere si o sa iti mai creasca. si asa sunt destui adulti care au marimi asemanatoare.

| Roby_Ladar_1999 a răspuns:

laughing) cat ma? eu la 13 ani il am de 13!

| maria111 a răspuns (pentru Roby_Ladar_1999):

Ma copile tu esti normal? ti-ai postat intrebarea sa te dai mare? du-te si te joaca in nisip cu puta ta de 13laughinglaughing