| alexandruanghel a întrebat:

Este normal ca in unele dimineti, sa ma trezesc cu penisul de parca as fi ejaculat? Usor lipicios, usor umed etc?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, deoarece asa numita polutie nocturna adica asa numitul ''vis umed'' reprezinta un proces absolut normal in perioada adolescentina. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da pentru ca ai avut un vis umed, numit de altii polutie nocturna.

| AlexSalling a răspuns:

Este preejaculare. Se poate intampla oricui.

| Bernardus a răspuns:

Visele umede sunt ceva perfect normal.

| mihaidiablo a răspuns:

Da depinde ce visezi noaptea sau la ce te gandesti in acea dimineata