| nike10000 a întrebat:

Dupa ce am ejaculat am pus mana pe penis care era umed si s-a luat o mica cantitate si pe mana ( eram putin lipicios dar partial uscat) si am atins vaginul ei de cateva ori, poate ramane insarcinata?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trebuie sa ejaculezi acolo in vagin, astea sunt fantezii

| corbulalbrosu a răspuns:

Modul in care ai procedat poate fi considerat ca fiind unul iresponsabil deoarece ar putea sa se termine cu o surpriza nu tocmai placuta. Se pare ca iti lipsesc chiar si cele mai elementare informatii/cunostinte cu privire la mecanismul procreerii. Trebuie sa stii ca o femeie poate ramane insarcinata doar daca este in perioada fertila/in zilele premergatoare ovulatiei si exista un ovul viabil. In afara acestei perioada poate sa-i ajunga in vagin indiferent prin ce mod, oricand si orice cantitate de sperma deoarece nu exista posibilitatea formarii si instalarii unei sarcini decat cu totul accidental. In consecinta doar in cazul in care prietena ta a fost/era in perioada de fertilitate maxima, joaca ta iresponsabila s-ar putea termina intr-un mod neplacut, insa posibilitatea de a se intampla asa ceva are o probabilitate estrem de mica insa nu si imposibila. Pe viitor comporta-te rational si cu maxima responsabilitate. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Daca prietena ta era in perioada de fertilitate maxima este posibila o sarcina.