| anonim_4396 a întrebat:

Este normal ca in urma contactului sexual anal baiatul sa ramana virgin?

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Mah: daca e contact sexual, inseamna ca virginitatea dispare! asta daca nu e un contact sexual gen: gura lumii face cel mai bun sex oral, picioare in garduri, pl in gura profesorilor sau pe oricine te enervezi. de aia ai internet? sa stai pe TPU? site-ul asta nu te poate lumina cu totul

| mihai69 a răspuns:

Nu mai e virgin nici cel care oferă, nici cel care primește.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, este posibil.
Ata baiatului se poate rupe la al n contact sexual, nu neaparat de la primul happy

| Blamely a răspuns:

E posibil, se întâmplă rar dar e normal.

| iCappy a răspuns:

Daca ata de la penis nu se rupe atunci baiatul nu e virgin. La primul contact sexual la unii baieti nu li se rupe din prima, adica nu se dezvirgineaza chiar din prima.

| Futhakari a răspuns:

Cam depinde de fiecare persoana nu la toti se rupe ata la alti lise intinde.

| sirD a răspuns:

Nu stiu daca e normal dar se poate intampla si nu vad care e problema.
Ata se va rupa cand se va rupe

Răspuns utilizator avertizat
| Xulescu006 a răspuns:

Da, e posibil.