| AlexXbox360 a întrebat:

Daca am facut doar sex anal mai sunt virgin? sau trebuie. si normalwinking? p. s ( sunt baiat )

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bravo frate, ce gusturi ai!
Mare tăntăvană a fost ea!
Pa, pa.

| Damasc a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Tăntăvană...hmm asta-i noua, trebuie notata.

| danifx2 a răspuns:

:o:o:o:o
creca a dat da daca a luat e grav

| hero86s a răspuns (pentru danifx2):

Un lucru e clar. Esti gay. Felicitari. applause TPU te iubeste. :*

| Damasc a răspuns (pentru hero86s):

Nu-i lasa mesaje asa "amoroase", poate te cauta in privat dupa aia.

| hero86s a răspuns (pentru Damasc):

Da. Corect. laughing A si Dani scuze nu vroiam sa iti zic tie vroiam sa ii zic lu' fibrosu de AlexXbox360. laughing

| mika a răspuns:

Mai da poate are o prietena si au folosit jucarele reciproc, orice e posibil /sariti repede totii pe saracul baiat" ))

virgin esti daca ai" primit", daca ai "dat" nu mai esti!

| Kaℓi a răspuns:

Ouch! te-a durut rau? sad

| Goguletzu a răspuns:

Exprimate mai pe inteleslaughing
din ce moment zici ca esti baiat presupun ca nu tu ai fost victima, si nu mai esti virgin, la baieti virginitatea dispare in momentul primei masturbari(dar totul depinde de orgoliul si verdictul e dupa ce ai fost cu o fata)

griji de tine si data viitoare vezi sa nu mai dai la alta gauralaughing

| carpediem a răspuns:

Trebuie si oral.Dar prietenul tau trebuie sa aiba prezervativ.

| andreyboss a răspuns:

Bai u esti gay sau am inteles eu rau?

| AnonymousSs a răspuns:

Daca nu te-a **** calu' n-ai facut nimic

| asaTicalos a răspuns:

T-i l-ai bagat?

| jonny_1009 a răspuns:

Ai bagat-o in gaurica indiferent care, papa virgin, dar totusi la caca mastraight face