| filiposcar33 a întrebat:

Este normal ca la 14 ani sa am parul pubian ațâțe mare încât sa se vadă câteva fire la marginea chiloților. Sunt băiat.

4 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Daca iti este frica sa te razi vezi ca exista prin supermarket-uri o crema epilatoare ieftina si buna costa maxim 10 ron
si iti ajunge sa dai cu ea 1 an de zile
asa ca merita
pute ea a pipi

citesti prospectul

adica dai cu ea stai 12 minute
astepti te ustura putin nu prea tare
apoi te speli cu apa calda multa apa calda
si mai multa apa calda
ca sa se neutralizeze curete dizolve si cea mai mica particula de crema de pe pielea ta
si gata ai ramas fara par pentru 6 luni

| RaissaM a răspuns (pentru RxTx):

Crema epilatoare nu te scapa de par pentru 6 luni desteptule, te tine maxim o luna, nici atat, depinde de fiecare.

| Taduic a răspuns:

Rade-te. Astea țin de igienă. Normal că dacă nu-l razi se face pădure.

| qCrazyMan a răspuns:

Sa te razi.big grin