| Alex a întrebat:

Parul pubian si parul de la subrat (subsuoara) trebuie taiat? Se uita cineva la tine daca ai parul pubian si parul de la subrat (subsuoara)? Cum este normal? Daca trebuie taiat, cum fac?

2 răspunsuri:
| usernamealy a răspuns:

Te razi cu lama
oricum parul de la subsuara se vede nu trebuie sa se uite nimeni ca oricum se vede

| overdose90 a răspuns:

Parul de la subrat trebuie ras constant pentru ca se vede, mai ales vara, si daca il lasi prea lung nu te mai poti da cu deodorant happy. Iar parul pubian trebuie ras de asemenea, dar fiecare cat de des vrea happy. Dar in general e bine sa razi parul in plus, aduna bacterii acolo, mai ales la subrat.