| Musafuka21 a întrebat:

Este normal ca penisul cand este in erectie sa aiba o mica flexibilitate de la jumatate cand incerc sa il indoi?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai incerca sa-l indoi cand este in erectie?
Vrei sa-l rupi, facandu-ti fractura de penis?
Ai vazut reodata cum arata un penis fracturat?
Chiar nu inteleg acest tip de actiune...

| dullcat a răspuns:

Da, este normal.

| Hyperion7 a răspuns:

Da, pentru că penisul nu are oase in el, cum se credea până acum laughing
A avut, dar asta a fost acum foarte mult timp și, datorita evoluției, penisul e alcătuit din 2 corpuri cavernoase(adică care sunt elastice și care permit sângelui sa intre în ele, făcând posibilă erecția)
Dar ar fi bine sa nu îl flexezi prea mult, nu de alta, dar poți face fractura de penis big grin

| Musafuka21 explică (pentru Hyperion7):

Ca gen eu in curand o sa trebuiasca sa am un sex cu o fata virgina si din prostie am descoperit ca se indoaie putin de tot cand e in erectie si tot stau cu frica sa nu se indoaie cand incerc sa o penetrez, ca pana acum am avut contact sexual numai cu fete nevirgine si nu am avut treaba

| Hyperion7 a răspuns (pentru Musafuka21):

Pai nu pățești nimic nici cu fata virgina, din moment ce penetrarea a fost ok la celelalte, o să fie și la ea

| VoidEternal a răspuns (pentru Musafuka21):

E sex omule, nu trebuie sa rupi lemne cu penisul.

| GamiOHannis a răspuns:

Păi, asta înseamnă că indiferent dacă o ai full erectă sau semi, poți să-l îndoi cum vrei.