| adrianboss a întrebat:

Este normal ca un baiat de 12 ani sa aiba penisu de 7cm?

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La vîrsta ta altceva nu te m ai preocupă? De pildă lecțiile la școală, lasă penisul și fetele. Ești mic încă, ai timp după 18 ani de analizat centimetrii de penis nu crezi?

| bombonica22 a răspuns:

Da e foarte grav...suferi de prostie ..trebuia la varsta asta sa il ai de 18winking

| TrustStyle a răspuns:

Eu la 12 ani l-am avut de 14 cmlaughing dublu tau, si lol poate sa-l preocupe ca e cam mic,., oricum in ce stare? erecta sau flasca?

| mat31new a răspuns:

La 12 ani trebuie sa fie cel putin 16cm pana la cap.

| drhotzu a răspuns:

Doar atat?
ha ha ha ha
ba fii atent: ai 12 ani la ce te f%$# grija cat are putulica ta?
mergi si joaca fotbal pe maidan, esti copil! nici macar nu ti-au dat pubienii si te intrebi de dimensiuni!
mai intai sa cresti si dupa sa ti se faca mare!

| adrianboss explică (pentru drhotzu):

NU era pentru. mine intrebarea!

| adrianboss explică (pentru drhotzu):

Nu era pentru. mine intrebarea!

| SmRpT a răspuns (pentru drhotzu):

Ahahahahahhrolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| drhotzu a răspuns (pentru adrianboss):

Da stiu pentru un "prieten"

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru adrianboss):

Ce mincinos esti.

| NeneaGogu a răspuns:

Nuuuuuuuu, mai taie din el

| IULY991 a răspuns:

Ai 7 ani? laughing

| Original1992 a răspuns:

Cita preocupare are un copil la 12 ani....la ce am ajuns big grin

| adrianboss explică:

Nu este pentru. mine intrebarea!

| adrianboss explică:

Nu era pentru mine intrebarea!

| JellyKo a răspuns:

Mai deci acum pe bune! Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha! Doamne, am vazut alte intrebari mai bune decat asta. Deci nu e normala chestia asta cu penisu de 7cm! big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin