| Losnams a întrebat:

E normal ca un băiat sa aiba crush pe alt băiat?

13 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ce e ala "crush"?
Vorbeste romaneste!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal, dar in final este alegerea lui.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca este posibil si chiar si logic ca lui sa-i placa baietii in cazul in care lui i-a fost transmis d.p.d.v. genetic sa se nasca si sa aiba orientare sexuala de natura homosexuala.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E normal să se crushească cu o fată.

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Andreeush a răspuns:

E posibil dacă acel băiat e gay.

| SG1995 a răspuns:

Normal? Hm, norma e un constru social deci e relativ. Dacă un tip e atras de alt tip asta însemană că e homosexual sau bisexual.

| Ely1234567 a răspuns:

De ce pui astfel de întrebări

Răspuns utilizator avertizat
| TomyBrave2019 a răspuns:

Esti gay atunci

| JamesWatson a răspuns:

Dacă e așa înseamnă că este posibil ca respectivul băiat să fie homosexual

| S0y3yLam03 a răspuns:

It's called being gay.

| alexandra230 a răspuns:

Doamne...ce homofobii ba frate. Cum sa spui ca e păcat ca nu stiu ce...ai lasă-mă dreacu voi n-ati facut păcate până acum.
Ca sa iti raspund la intrebare, dacă asa simti tu si iti place neapărat de el, e foarte normal rolling on the floor
Dacă ai o atracție si pentru fete esti bisexual, dacă nu, esti gay si atat. "Gay" nu e o jignire, e o orientare sexuală. PUNCT.