| Dorin97 a întrebat:

Este normal ca un baiat de clasa a8-a sa fie cu o fata de clasa a4-a? Funda pentru cel mai bun raspuns si cel mai explicit!

Răspuns Câştigător
| Andutsssaaaa a răspuns:

Pai chiar acum nu e normal pentru ca ea e prea mica.Cand o sa fii tu pe a 9 sau a 10 si ea pe a 5 sau a 6a ar mai merge. Spun ca e mica deoarece ea nu gandeste limpede, e un copil, in schimb tu esti un adolescent.Mai asteapta 2, 3 ani happyPS:Tata e mai mare ca mama cu 4 ani, sunt si cupluri de 10 ani diferenta, deci bafta si fa ce iti porunceste inimuta!big grin

15 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Absolut NU, wtf? ce e asta? daca baiatul era in anul 4 de facultate si ea in a 12 parca mai mergea cat de cat desi si asa e cam aiurea, dar in clasa a 4 fata e super dusa iar ala in a 8a e si mai dus decat ea.
WTF?
Sper ca team ajuat. Funda? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| lo a răspuns:

Nu vad cam nimic normal in acea relatie,daca o pot numi relatie.
O persoana incepe sa experimenteze tot felul de emotii,placeri,atractii sexuale, emotionale, sentimentale, mentale, etc de la varste fragede.Insa,din clasa a VIII acestea devin mult mai profunde, puternice, intense pentru ca individul se dezvolta, creste ca persoana are alte obiective.In schimb un individ de clasa a IV chiar daca creste cu aceste experiente mai are de "mancat"pana lasa papusile/masinutele.
Intelectualul, experientele, etc nu sunt aceleasi pentru ca in a IV esti inca un copil ce merita sa disfrute de prostioarele copilariei si nu sa se maturizeze inainte de vreme.Iar la 14 ani traiesti experienta pubertatii, a adolescentei traiesti schimbari profunde, cum am spus mai sus.

| oanard174 a răspuns:

Nici chiar asa, e prea mica.ce naiba.

| v1rUsSs a răspuns:

Nu! Deoarece tu esti prea mare si ea prea mica! Cautati fete de varsta tahappy

| Corinnààà a răspuns:

Tu vrei sa o cresti, ce dracu' vrei sa ii faci? laughing)

| Whemilly a răspuns:

Pai cum sa-ti spun, daragostea nu are virsta! Intamplator, oricine poate iubi.Cred ca e destul de normal uite ce spune si – Mark Twain :Cauta iubirea cu inima, nu cu capul. Adica daca te-ai uita la virsta sau ceva de acest gen aceasta ar insemna ca tu nu iubesti cu adevarat! Va urez fericire! happy Pupici! Fundita?

| aaadddyyy a răspuns:

Atata timp cat se plac nu conteaza varsta...doar ca ea e putin cam mica pentru asta

| Chrisa28 a răspuns:

NU, pentru ca ea inca isi petrece copilaria, si u i-o strici!

| cccccclowerrrrrrrrrr a răspuns:

Pai,daca se iubesc pot peste orice parere a altora.i general, nu prea ie normal, diferenta de varsta e prea mare, dar cum am spus daca se iubes, e posibil sa fie impreuna doar de ochi lumii!

| Andutsssaaaa a răspuns:

Mulţumesc de fundiţă!love struck

| DedeloveTPU a răspuns:

Aoleu, frate!
Mai intai sa iti spun ceva despre fete :
"Fetelor le plac baietii maturi."
Dar o fata care e in clasab a4-a e un copil, deci nu e pregatita.
Raspunsul meu este categoric NU!

| CristianGherman a răspuns:

Raspunsul meu este nu deoarece acea fata este inca foarte mica si nu imi pot imagina ca unu de a8 sa vina la fetita aia de 10 ani sa o sarute sau sa ii puna mana pe fund. Asta este parerea mea.
Ar fi normal ca fata sa creasca si dupa ceva timp cam pe clasa a7 sa fie impreuna cu cineva.

| EddyEdward a răspuns:

Nu este bine. este inca mica si nu stie ce vrea. las-o sa mai creasca (cam pana in clasa a 8-a) si daca o sa mai vrea sa fie cu tine e ok, dar totusi este o diferenta cam mare. Funda?

| Potco a răspuns:

Clar NU! Tu treci printr-o perioada de schimbare, ea inca se joaca cu papusile, ii strici copilaria, las-o sa mai creasca!

| eunormal a răspuns:

Da, doar daca fata are doar cu cativa ani mai putin ca el [2 - 3 ani diferenta] happy in clasa a4-a nu prea are cum sa fie cu ea... el e mai "dezvoltat" si are alta gandire decat o fata care inca poate se joaca cu papusilehee hee big grin funda happy?