| 2002mihnea2002 a întrebat:

Este normal daca penisul meu este curbat in partea stanga? E adevarat ca e de la masturbare?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca 9 din 10 penisuri are forma mai mult sau mai putin incovoiata sau curbata si poate fi indreptata in absolut orice directie posibila : in sus, in jos, spre dreapta sau stanga sau in orice alta directie intre cele amintite. Dimensiunea penisului ca lungimea, grosimea, forma si aspectul sau este in conformitate cu informatia genetica transmisa prin genele si cromozomii care formeaza ADN-ul fiecarui barbat. Practicarea masturbarii cat si modul in care este pozitionat penisul in lenjeria intima, NU produce si nici NU are vreun efect asupra formei si aspectului. Multa sanatae!

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Majoritatea il au curbat. Cat despre masturbare, il ai curbat de dinainte de asta. happy

| mihai69 a răspuns:

1. da;
2. nu.

| Andreiu68 a răspuns:

Si eu in am curbat de cand ma stiu, si mai am prieteni care asa il au din spusele lor. Nu cred ca masturbarea e de vina.