| HornyZep a întrebat:

Cum ar trebui sa fie un penis normal? Drept sau putin curbat spre partea stanga, dreaptahappy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza studiilor efectuate atat de catre cercetatori cat si de catre medicii urologi s-a constatat si ajuns la concluzia ca in cazul a aproximativ 80% din numarul total, penisul barbatilor maturi prezinta diferite grade de deviere/incovoiere in absolut toate directiile psibile, fata de forma si aspectul unui asa numit penis ''perfect'' adica unul cilindric si drept. Insa acest aspect este lipsit de orice importanta practica pana in momentul in care penisul isi face datoria si menirea in conditii satsfacatoare. big grin

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Un penis normal, trebuie sa fie drept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate variantele spuse de tine mai sus sunt perfect normale.