| SamsungElectronics a întrebat:

Este normal în ziua de astăzi când îți place de o fată și ea nu te place?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ție-ți plac toate, e normal ca nu toate să te placă și pe tine

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când îți place de o fată și ea nu te place?
Ce înseamnă că îți place? Că ai constatat că îți trebuie ACEA fată?
Da e foarte normal, și nu numai în ziua de azi. Și asta se întâmplă ca să înțelegi că trebuie să faci ceva, ca să te placă și ea.

| mihai69 a răspuns:

E foarte normal, și nu numai "azi", ci oricând.

| Drimmero a răspuns:

Evident ca e normal sa nu fie reciproc, se mai intampla, aia e. Nimeni nu e obligat sa te placa inapoi, placutul asta tine de un cumul de factori precum aspect fizic, personalitate, statut social, etc.

| Goete a răspuns:

Este Normal,
In ziua de azi si in orice zi din toata istoria si din tot ce-a mai ramas din viitorul umanitatii.

Sau crezi ca Ea e obligata sa iti raspunda cu aceleasi sentimente?

Răspuns utilizator avertizat
| Crackman a răspuns:

Da

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Mereu a fost normal, ce dracu e cu intrebarea asta? Nimeni nu-ti datoreaza nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,la fel cum și tu nu ești atras de toate fetele.

| AndreeaWTS a răspuns:

Poate iti place Shakira, ia verifica daca si ea te place. laughing

| vodami92 a răspuns:

Pai depinde uneori si de preferintele ei! adica ce vrea de fapt! pune-te in locul ei! ce ai face! ce ai decide! nici nu stii tu! sau nu realizezi! prin cate a trecut fata asta! cate traume! cate despartiri! etc! ca nu e usor sa ai o relatie cu cineva! nu vezi ca numai merge cu baietii cuminti! acum fetele vor baieti duri! violenti! etc! de ce zic spun aceste chestii! fiindca sunt unii care o sa zica spuna sa dai in sacul de box sau mai stiu eu ce! sa pari dur stii! violent! dar nu! cu aceste calitati intocmai o sa sperii fata si mai tare si ea te va parasi! si nu cred ca vrei asta!

| Nyarlathotep a răspuns:

Este absolut normal ca daca tu placi o fata ele sa nu te place. Este la fel de normal ca o fata sa te placa astazi iar maine sa nu te mai placa. Faptul ca tu placi o fata nu inseamna ca ea iti va intoarce sentimentele. Si invers e valabil, faptul ca o fata te place pe tine, nu inseamna ca si tu o placi pe dansa.