| Anonymous1247 a întrebat:

Bună ziua, astăzi în autobuz când veneam acasă de la şcoală o fată s-a uitat la mine şi apoi i-a zis şi celeilalte să se uit e, şi s-a uitat şi apoi ambele au râs. Oare arătam urât şi de aia au râs?

2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Probabil aveai un mic defect de care au râs.Ori ai avut pastă de dinți pe la gură, ori un muc laughing orice!
Pa, pa.

| LastMimzy a răspuns:

Buna,probabil ai avut ceva sau pur si simplu li s-a parut lor ceva amuzant la tine...nu merita sa bagi in seama lucrurile astea.