| DragoselAjutorul a întrebat:

Astăzi o colegă mi-a zis să-i fac masaj, și când am masat-o pe umeri, am avut o erecție și o mică ejaculare, menționez că îmi și place de ea. E ceva normal? Tot timpul când ating o fată pățesc asta.

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce ti se intampla.

| SG1995 a răspuns:

Da, mai ales daca esti virgin, e foarte normal sa ai erectie cand atimgi o femeie intr-un punct mai intim.

| aXy99 a răspuns (pentru SG1995):

Umerii nu sunt tocmai considerati zona intima laughing

| SG1995 a răspuns (pentru aXy99):

Well e piele tati. laughing

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da e normal daca nu te mai masturbezi acasa.

| Lostlyric a răspuns:

Ar fi destul de normal daca esti om sau animal. Daca esti vreo alta creatura, atunci intreaba-ti conducatorii de Planeta.

| b889max a răspuns:

Este normal!