| anonim_4396 a întrebat:

Este normal sa faci laba in fiecare zi?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu prea, dar nici sex nu prea ai cu cine sa faci.

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu!

| RAY a răspuns:

Nu ai ce simnti daca o faci zilnic fa-o o data la saptamana sa simnti ceva sau o faci asa de cici

| HueyFreeman a răspuns:

Chestia cu dependenta este o prostie. Nu creeaza dependenta fizica, ci psihica. Adica daca stai putin cam prost cu capsorul poti deveni "dependent". Totusi, incearca o data la 2/3 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e normal sa te masturbezi zilnic. Creeaza o oarecare dependenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai 8 ani? happy

| Dragosdoar a răspuns:

Nu la fel cum nici sexul nu este normal mereu

| SefaTa97 a răspuns:

Buna. Nu stiu daca e normal, dar nu cred ca e ceva anormal. Ca nu faci ceva rau.
Cel mai bine e sa faci atunci cand simti ca ai nevoie. Pentru ca masturbarea e si ea o nevoie fiziologica.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Este prea des, nu abuza deoarece o sa ti se invete cocselul cu mana si sau mai bine zis cu gauri stramte si bine nu-ti va fi

| g4mma a răspuns:

Daaaa

| AllexTheWolf a răspuns:

Mai rareste si tu, e prea des... daca nu ai cu cine sa faci sex e normal, da nici in fiecare zi, o data la 2 saptamani, sau chiar mai rar, zic eu. O sa creeze dependenta si nu mai poti sa te lasi.

| alex9911896 a răspuns:

Nu. creeaza dependenta

| Robbert_George_1995 a răspuns:

Dacă e să vorbim deschis, este normal când vrei tu, când simţi nevoia doar că provoacă şi o dependenţă, abia aştepţi să fi singur acasă ca să te poţi masturba. Da, este o plăcere, dar îţi va cauza mai târziu.

| UnOar3care a răspuns:

Nu.